Rainforest Action Initiative

This is placeholder text. To change this content, double-click on the element and click Change Content.

This is placeholder text. To change this content, double-click on the element and click Change Content. Want to view and manage all your collections? Click on the Content Manager button in the Add panel on the left. Here, you can make changes to your content, add new fields, create dynamic pages and more. You can create as many collections as you need.


Your collection is already set up for you with fields and content. Add your own, or import content from a CSV file. Add fields for any type of content you want to display, such as rich text, images, videos and more. You can also collect and store information from your site visitors using input elements like custom forms and fields.


Be sure to click Sync after making changes in a collection, so visitors can see your newest content on your live site. Preview your site to check that all your elements are displaying content from the right collection fields.


Údaje o kurzu

Termín konání: 4. 5. 2022 od 13:00 do 15:00 hodin
Místo: Online workshop
Pro koho: manažeři, podnikatelé, konzultanti, inovátoři, majitelé firem, investoři, obchodníci, makléři, lektoři, marketéři a další. zájemci o tvorbu a inovaci byznys modelů.
 

Co se naučíte, můžete začít ihned používat 

✔️ Zmapujete váš byznys model
      Většina lidí ví, nebo alespoň má představu, co je byznys model. Ukážeme vám, jak jej                 popsat pomocí tzv. plátna byznys modelu. Po dokončení budete mít jednostránkovou                mapu toho, jak vytváříte a předáváte hodnotu vašim zákazníkům.

✔️
Zohledníte okolí vašeho byznys modelu
      Každá firma funguje v nějaké prostředí, kde na ni působí vnější síly. Pomůžeme vám                    identifikovat možné hrozby a naopak velké příležitosti, které nohou zvláště v dnešní době        ovlivnit životaschopnost vašeho byznys modelu.

✔️
Naleznete jedinečnou hodnotu pro vaše zákazníky
      Jinak řečeno: "Hrajte tam, kde můžete vyhrát". S našimi nástroji vytvoříte takovou                        hodnotovou nabídku, kterou zákazníci dokáží náležitě ocenit a kterou konkurence jen tak          snadno nenapodobí.

✔️
Neustále se budete cíleně zlepšovat
      Vytvořit současný byznys model může být snadné, ale vědět, co zlepšit, tak snadné                     nebývá. Zvláště pak, pokud má jít o skutečnou inovaci a nikoliv o dílčí zlepšení. V tomto           případě se nám osvědčilo ucelené manažerské řízení, známého jako Teorie omezení. 
Přihlásit se na workshop

Jak bude online workshop probíhat?

Program workshopu je rozdělen do dvou částí. V prvé si každý bude moci vytvořit vlastní byznys model současného stavu. Ve druhé části, která proběhne v týdenním odstupu, se zaměříme na příklady inovací, vaše dotazy atd.

Workshop bude probíhat on-line na platformě MS Teams: Zoom? 

✔️ Nemusíte nic instalovat, jen se připojíte přes odkaz, který vám zašleme předem

✔️ Všichni se navzájem uvidíme a uslyšíme: budete potřebovat funkční webovou                  kameru (integrovaná v notebooku) a sluchátka a mikrofon (ta od mobilu stačí)

✔️ Workshop bude interaktivní stejně, jako je ten živý: budu s vámi komunikovat, ptát            se vás, budete mít prostor pro diskusi. 

✔️ Konkrétní postup tvorby byznys modelu s vámi budu procházet krok za krokem: vše        uvidíte na sdílené obrazovce.

✔️ K dispozici budete mít šablonu(y) plátna byznys modelu, kterou vám zašlu emailem        (v pdf), nebo si ji budete moci stáhnout přímo na workshopu. 

✔️ Součástí workshopu je také domácí příprava, aby tvorba vašeho byznys modelu byla co nejefektivnější. 

30denní záruka vrácení peněz

Jestliže nebudete spokojeni, vrátíme vám peníze za workshop zpět.

Nulové riziko:
Koupí online workshopu vůbec nic neriskujete. Pokud se do 30 dnů po jeho ukončení rozhodnete, že chcete vrátit peníze zpět, pošlete nám e-mail na adresu podpora@iting.cz a my tak neprodleně učiníme. A na důvod vašeho rozhodnutí se nebudeme ptát.

Ukázky byznys modelů